Kvetinárstvo Arcadia Kvetinárstvo Arcadia

Doručenie a balenie

Doručenie kvetín a balenie

Prosím pozorne si naštudujte jednotlivé spôsoby dopravy, dodacie lehoty a cenník, ktorý sa k nim viaže. Systém prepravy je nastavený tak, aby sme minimalizovali cenu za doručenie. Upozorňujeme, že preprava produktov zo živých kvetov (snažíme sa využiť vlastnú prepravnú službu) sa líši od prepravy trvácnych aranžmá (poštou SR, prípadne kuriérskou službou).

Doručenie kytíc a kvetinových dekorácií

Pri každej objednávke zo živých kvetín je potrebné správne vyplniť požadovaný dátum realizácie objednávky, maximálne časové rozmedzie doručenia a zvoliť zodpovedajúci spôsob prepravy.

Kytice z nášho e- shopu:

Donáška kvetín v rámci Liptovského Mikuláša ZDARMA

Pri objednávke kvetín nad 20,- eur túto doručíme v rámci LM zdarma. Ponuka platí len počas prevádzkovej doby nášho obchodu. Mimo prevádzkovej doby si účtujeme poplatok 10,- eur za vybavenie donášky. Mimo LM za donášku kvetín účtujeme poplatok 0,40,- eur za každý km tam aj späť, ak sa nedohodne inak.

Donáška mimo pracovnú dobu

 • Doručenie v sobotu po 12,00 alebo v pracovné dni po 17,30 hodine avšak najneskôr do 19,00 h
 • Poplatok činí 10,- Eur bez ohľadu na to, ako dlho dopredu objednávku obdržíme

Osobný odber v predajni

Zakúpený tovar si môžete vyzdvihnúť v našej predajni na M. Pišúta 2 v Liptovskom Mikuláši, počas prevádzkovej doby nášho obchodu.

 

Kvetinové dekorácie trvácneho charakteru a doplnkový tovar z e- shopu

Doručovanie po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty

 • Kvetinové dekorácie trvácneho charakteru a doplnkový tovar z e- shopu doručujeme po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty
 • Živé kvetiny sú z prepravy tohto typu všeobecne vylúčené
 • Poplatok za doručenie prostredníctvom SP činí 2- 5,- Eur podľa veľkosti a váhy zásielky
 • Pri zásielke v hodnote 70,- Eur a vyššie je doručenie zdarma
 • Všetky zásielky s aranžmánmi a dekoráciami, či doplnkovým tovarom sú zabezpečené  nálepkou KREHKÉ, čo by malo zaručiť opatrnú manipuláciu a minimalizovať riziko poškodenia tovaru v zásielke. Zásielka je vždy poistená.
 • Tovar dodávaný Slovenskou poštou je možné uhradiť na dobierku. Poplatok za dobierku účtujeme podľa aktuálneho sadzobníka spoločnosti Slovenská pošta

Individuálne prepravné podmienky

Pri opakovaných a väčších objednávkach či v prípade zvláštnych požiadaviek je možné dohodnúť dodacie podmienky individuálne na telefónnych číslach 0948-109 944, či prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Zmena adresy alebo času dodania a problémy s doručením

 • Aby sme mohli vždy doručiť kvetiny na uvedenú adresu, je potrebné dbať na správne vyplnenie adresy doručenia vrátane ďalších doplňujúcich kontaktných údajov. Vďaka doplňujúcim informáciám dokážeme zásielku doručiť i v prípade, že nezastihneme adresáta. Môžeme napr. podľa inštrukcií zanechať zásielku na inom bezpečnom mieste (sused, recepcia, kolegovia v práci apod.). Pokiaľ sa zásielku doručiť alebo zanechať na dopredu dohodnutom mieste nepodarí, je objednávateľ kontaktovaný a situácia sa rieši operatívne.
 • Zmenu doručovacej adresy je v Liptovskom Mikuláši možné riešiť telefonicky či emailom, najneskôr 2 hodiny pred požadovaným doručením. Po uplynutí tohto termínu negarantujeme prijatie zmien.
 • Zmenu doručovacej adresy v rámci SR je možné zadať telefonicky či emailom najneskôr 2 dny pred dátumom doručení. Po uplynutí tohto termínu negarantujeme prijatie zmien.
 • V prípade zásielky zo živých kvetín je odklad času doručenia možné bezplatne realizovať maximálne o 24 hod. Dlhšie posunutie doručenia objednávky bude chápané ako storno objednávky
 • V prípade nemožnosti doručiť kyticu zo živých kvetín (LM a okolie), zanechá doručovateľ adresátovi oznámenie o nedoručenej zásielke a vráti kyticu späť do nášho kvetinárstva. Poplatok za doručenie je účtovaní v plnej výške bez ohľadu na to, či je zásielka doručená či nie.
 • Objednávateľ si môže s nami dohodnúť opakované doručenie kytice na to isté či iné miesto. Ďalšie dopravné bude účtované v zmysle vyššie uvedeného.

BALENIE ZÁSIELOK

Štandardné balenie zásielok zdarma

 • Každá objednávka je riadne zabalená tak, aby nedošlo k poškodeniu tovaru
 • Štandardne balíme kytice do baliaceho papieru a ostatné produkty do lepenkovej klopovej krabice
 • Každá zásielka so živou kyticou obsahuje zdarma výživu pre kvetiny a našu „pozdrav kartu“, kde je priestor pre Váš odkaz. Na zadnej strane karty sú vytlačené inštrukcie, ako sa  o kvetiny starať. V prípade potreby je možné zvoliť aj inú možnosť, ako osobný odkaz ku kytici pridať. Svoje priania či odkazy prosím uvádzajte do poznámky

Exclusive - Darčekové balenie kvetinového či doplnkového tovaru

 • Produkt bude dekoratívne zabalený v exkluzívnej darčekovej taške a previazaný saténovou stuhou vhodnej farby a šírky
 • Poplatok Eur 3,- za každú individuálne zabalenú položku
 • Každá zásielka so živou kyticou obsahuje zdarma výživu pre kvetiny a našu „pozdrav kartu“, kde je priestor pre Váš odkaz. Na zadnej strane karty sú vytlačené inštrukcie, ako sa o kvetiny starať. V prípade potreby je možné zvoliť aj inú možnosť, ako osobný odkaz ku kytici pridať. Svoje priania či odkazy prosím uvádzajte do poznámky.

Rýchly kontakt

Flower shop Arcadia
M.Pišúta 2
Liptovský Mikuláš 031 01

Mobil: T-com: 0902-415-246

                     0903-638-856

Mail:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Číslo účtu: SK80 7500 0000 0040 1954 0769

IBAN-medzinárodné číslo účtu:  SK80 7500 0000 0040 1954 0769

Facebook: https://www.facebook.com/kvetyarcadia

Nebojte sa opýtať

Váš email 
Názov 
Vaše meno 
Otázka 
Zadajte kód giwppw Kód