Kvetinárstvo Arcadia Kvetinárstvo Arcadia

Svadobný kvetinový servis

Kvetinárstvo Arcadia: svadobny kvetinovy servis

Viac...

Tipy a triky pre vaše kvetiny

Kvetinárstvo Arcadia: tipy a triky

Viac...

Arcadia E-Shop, nákup z pohodlia vášho domova

e-shop-titulok

Viac...

 

Kvety Arcadia už aj na facebooku!

Milí zákazníci, pokiaľ chcete byť včas informovaní o aktuálnom dianí a novinkách v našom kvetinárstve, sledujte nás na facebooku: https://www.facebook.com/kvetyarcadia

Predajňa Flower shop Arcadia

Kvetinárstvo Flower shop Arcadia sa nachádza ulici na ul. M.Pišúta 2 v LM, v blízkosti Uni Credit Banky, vedľa pešej zóny Námestia Osloboditeľov.

Otváracie hodiny

Po - Pi:   8:30 - 17:00
So: 8:30 - 12:00

Ako postupovať pri výbere svadobnej kytice?

Každá nevesta si praje, aby jej veľký deň bol nezabudnuteľný a najkrajší. K navodeniu slávnostnej atmosféry svadobného dňa prispievajú predovšetkým kvety, či už v podobe svadobnej kytice, pierka pre ženícha, dekorácie obradného miesta, vozidla novomanželov, alebo aj výzdoba svadobnej tabule.

Všeobecne platí, že kytice a kvetinové dekorácie by mali byť len doplnkom podčiarkujúcim krásu a osobnosť nevesty a ženícha.

Ako postupovať?

1. V našom obchode sa môžete inšpirovať  fotografiami najobľúbenejších svadobných kytíc, ktoré máme archivované  v elektronickej databáze. Taktiež máme k dispozícii aj množstvo printových katalógov a floristických časopisov, ktoré Vám tiež môžu pomôcť k správnej voľbe. Ak nemáte žiadnu konkrétnu predstavu ako by mala kytička vyzerať, je na nás aby sme vás naviedli k čo najlepšiemu výsledku. Veľmi často však nevesta má jasnú predstavu, akoby tá jej mala vyzerať. Nie vždy je to však dobrý výber. V takom prípade nie je našou úlohou len „splniť objednávku“, ale presvedčiť nevestu, aby svoje rozhodnutie upravila a s jej pomocou zvoliť vhodnejší variant.
2. Úplne najdôležitejšie sú svadobné šaty a ich fotografiu by mala nevesta mať už vo chvíli, kedy prichádza do nášho obchodu. Práve im sa prispôsobuje farba a typ kytice, a preto by nemal byť postup nikdy opačný.
3. Samotná kytica sa musí hodiť k neveste, pričom treba zohľadniť jej postavu (malá, veľká, drobná, silná), vek, rysy tváre a farebný typ, plánovaný účes a nalíčenie, farbu a strih šiat a doplnkov a tiež samotnú osobnosť nevesty.
4. Kytica musí vyžarovať rovnakú náladu ako jej nositeľka a tvoriť harmonický celok. V žiadnom prípade nesmie byť obyčajná. Napr. elegantná nevesta býva mladá, upravená obyčajne vysoká, štíhla žena s vyčesanými alebo krátkymi vlasmi. Ideálne k jej typu sú kytice, ktoré rovnako ako ich nositeľka vyjadrujú eleganciu a reprezentatívnosť. Mali by byť jednoduché s dokonalo prepracovanými detailmi a zdobením, môžu pôsobiť originálne a luxusne či už tvarom alebo výrazom.
5. Napriek tomu, že pri výbere kytíc platia určité zákonitosti, má každá nevesta vlastnú individualitu a ku každej je treba tak pristupovať.
6. Prečo je svadobná kytica drahšia ako bežná gratulačná kytica? Cena svadobnej kytice bude vždy  vyššia ako cena bežných gratulačných kytičiek a to niekoľkých dôvodov. Za prvé ide o vysokú náročnosť spracovania väzby, ktorá môže trvať aj niekoľko hodín a vyžaduje si  značnú skúsenosť, zručnosť a cit. Technické prevedenie – spôsob a štýl ukladania kvetov do kytice musí byť aj praktické, aby kytička vydržala záťaž manipulácie počas celého dňa a noci v bezchybnom stave za akéhokoľvek počasia. Ďalším dôvodom je nutnosť použitia nemalého množstva kvetín a materiálu. Keď si  to zhrnieme, cena sa odvíja nielen od veľkosti kytice, čo do objemu použitého materiálu, ale aj od spôsobu väzby a nárokov na jej výsledný tvar. Svadobná kytica patrí z tohto hľadiska k tým najnáročnejším a jej vyhotovenie je preto dobré zveriť do rúk odborníka.

Z ponuky e-shopuPredstavenie nášho kvetinárstva

flower-shop-arcadia sTeší nás, že sa Vám môžeme predstaviť v novom šate, hoci mnohí nás už poznáte. Kvetinárstvo Flower shop Arcadia je rodinným kvetinárstvom pôsobiacim na slovenskom trhu od roku 2000. Za túto dobu sa nám podarilo vybudovať exkluzívny kvetinový obchod, ktorého aktivity dávno presahujú hranice regiónu.

Naši zákazníci si môžu jednoducho a bezpečne objednať kvetinový tovar , črepníkové kvety, dekorácie  a darčeky nielen cez telefón, či osobne, ale aj prostredníctvom našej stránky. Následné doručovanie zásielok je v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia   zadarmo. Väčšia vzdialenosť je účtovaná podľa dohody a veľkosti objednávky.

 

 

 

Našim zákazníkom ponúkame tieto služby:

  • Viazanie a aranžovanie kvetín ku všetkým príležitostiam
  • Svadobné kytice a kompletný svadobný kvetinový servis s výzdobou interiéru aj exteriéru podľa želania
  • Smútočné kytice a dekorácie, výzdobu kostolov
  • Celoročné dekorácie do interiéru a  podľa Vašich predstáv
  • Sezónne dekorácie
  • Dekorácie a kytice z umelých a sušených kvetín
  • Pravidelné dodávky a údržbu kvetín kvetín a dekorácií pre firmy, hotely, reštaurácie...
  • Predaj črepníkových izbových a vonkajších kvetín
  • Navrhujeme a realizujeme  výsadby interiérové či exteriérové

Našou obchodnou stratégiou je čo najviac vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov a  nielen splniť, ale podľa možnosti aj prekonať ich očakávania.

Rýchly kontakt

Flower shop Arcadia
M.Pišúta 2 (pri Unicredit Bank)
Liptovský Mikuláš 031 01

Mobil: T-com: 0902-415-246

                     0903-638-856

Mail:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Číslo účtu: SK36 7500 0000 0040 2630 5177

IBAN-medzinárodné číslo účtu: SK36 7500 0000 0040 2630 5177

SWIFT Code: CEKOSKBX

Facebook: https://www.facebook.com/kvetyarcadia

Nebojte sa opýtať

Váš email 
Názov 
Vaše meno 
Otázka 
Zadajte kód ykkovh Kód